Okładka dla anime Kingdom Season 4
0 #213 #207

Kingdom Season 4

Opis anime

Po zakończeniu zakrojonej na szeroką skalę kampanii koalicyjnej całe Chiny znajdują się w stanie ożywienia gospodarczego. Nie inaczej jest w przypadku zwycięzcy bitwy, państwa Qin. Tam partie polityczne kierowane przez Ying Zhenga i Buwei Lü kontynuują swój wewnętrzny konflikt. Odgrywając rolę króla w bitwie koalicyjnej, Zheng ma zaufanie ludu - ale Lü jest daleki od wycofania się z walki. Za 18 miesięcy planuje przerwać ceremonię dojrzałości Zhenga.

W międzyczasie armia Zhao licząca 20 000 żołnierzy wyruszyła w kierunku Qin. Na dworze królewskim, z powodu braku generałów zdolnych do zareagowania na nadchodzące zagrożenie, Lü chytrze sugeruje, aby Zheng przejął dowództwo. Jednak Cheng Jiao, przyrodni brat Zhenga, zgłasza się na ochotnika. Ponieważ podczas bitwy koalicyjnej zaczęli sobie ufać, Zheng zaakceptował Jiao jako swojego zastępcę.

Jednak siły Zhao wycofują się zaledwie pół dnia po starciu z armią Jiao. Kłopoty szybko narastają w cieniu, a wewnętrzna walka Qin tylko się komplikuje. Jest tylko dwóch ludzi, na których Zheng może polegać: Bi, generał, który dowodzi 30 000 ludzi; i Xin, przywódca sił Fei Xin.

Informacje o anime

Status tłumaczenia: Porzucone
Tłumaczenie: Shisha
Format: TV
Ilość odcinków: 26
Długość odcinka: 25min
Ilość ocen: 0
Ilość polubień: 0
Sezon: Wiosna 2022
Źródło: Manga
MPAA: R
Początek emisji: ?
Koniec emisji: ?

Statystyki anime

obejrzane 1
oglądane 0
planowane 2
wstrzymane 0
porzucone 0

Ocena anime

5
0
4.5
0
4
0
3.5
0
3
0
2.5
0
2
0
1.5
0
1
0
0.5
0