Tło dla strony anime Azur Lane
Okładka dla anime Azur Lane
0 #239 #123

Azur Lane

Opis anime

Gdy nagle pojawiły się Sirens, obce siły z arsenałem znacznie przekraczającym granice obecnej technologii, podzielona ludzkość po raz pierwszy stanęła w pełnej solidarności. Cztery kraje: Eagle Union, Royal Navy, Sakura Empire i Iron Blood utworzyły Azur Lane, torując drogę do udoskonalenia nowoczesnych metod walki, co doprowadziło do początkowego zwycięstwa nad wspólnym zagrożeniem. Jednak tej niepewnej unii zagroziły przeciwstawne ideały, dzieląc sojusz na dwie części. Sakura Empire i Iron Blood oderwały się i utworzyły Red Axis, a ludzkość ponownie uległa fragmentacji.

Jako wytrawna i doświadczona wojowniczka, "Grey Ghost" Enterprise nosi na swoich barkach nadzieję Azur Lane na zakończenie wojny. Jednak za jej stoicką personą kryje się wątła dziewczyna, bojąca się oceanu. Mimo to nie przestaje walczyć, gdyż wierzy, że to jedyny cel jej istnienia. Tymczasem Javelin, Laffey i Unicorn, trzy statki Unii natykają się na Ayanami, szpiega z Red Axis. Dziwne, jak może się wydawać, starają się zaprzyjaźnić z nią, jednakże nie okazuje się to takie proste. Mimo to wytrwają w nadziei, że pewnego dnia im się uda.

Pośród niekończącego się konfliktu w ludzkości mogą istnieć klucze, które mogą zjednoczyć podzieloną rasę: żołnierz godzący się ze swoją tajemniczą osobowością i koleżeństwo między osobami o różnych ideałach.

Informacje o anime

Status tłumaczenia: Zakończone
Tłumaczenie: Fumetsu
Format: TV
Ilość odcinków: 12
Długość odcinka: 23min
Ilość ocen: 1
Ilość polubień: 2
Sezon: Jesień 2018
Źródło: Manga
MPAA: R
Początek emisji: 2019-10-03
Koniec emisji: 2020-03-20

Statystyki anime

obejrzane 3
oglądane 0
planowane 6
wstrzymane 0
porzucone 0

Ocena anime

5
0
4.5
0
4
0
3.5
1
3
0
2.5
0
2
0
1.5
0
1
0
0.5
0