Tło dla strony anime Fate/Zero
Okładka dla anime Fate/Zero
4.66 #18 #122

Fate/Zero

Los/Zero

Opis anime

Obiecując spełnienie każdego życzenia, wszechpotężny Święty Graal wywołał w przeszłości trzy wojny, z których każda była zbyt okrutna i zaciekła, by wyłonić zwycięzcę. Pomimo tego, bogata rodzina Einzbern jest przekonana, że Czwarta Wojna Świętego Graala będzie inna, mając naczynie Świętego Graala w ich zasięgu - z tego powodu znienawidzony "Zabójca Magów" Kiritsugu Emiya zostaje wynajęty przez Einzbernów, wiążąc go małżeństwem z ich jedyną córką, Irisviel.

Kiritsugu staje teraz w centrum bezwzględnej gry o przetrwanie, mierząc się z sześcioma innymi uczestnikami, z których każdy jest uzbrojony w starożytnego chowańca i napędzany wyjątkowymi pragnieniami i ideałami. W towarzystwie swojego własnego chowańca, Szermierza, osławiony najemnik wkrótce znajduje swojego największego przeciwnika, Kireia Kotomine, kapłana, który szuka zbawienia wobec pustki w sobie, ścigając Kiritsugu.

Oparte na Light Noveli napisanej przez Gena Urobuchiego, Fate/Zero przedstawia wydarzenia Czwartej Wojny Świętego Graala - na 10 lat przed wydarzeniami z Fate/stay night.

Informacje o anime

Status tłumaczenia: Zakończone
Tłumaczenie: NanaSubs
Format: TV
Ilość odcinków: 25
Długość odcinka: 24min
Ilość ocen: 19
Ilość polubień: 2
Sezon: Jesień 2011
Studio ufotable
Źródło: Light Novel
MPAA: R
Początek emisji: ?
Koniec emisji: ?

Statystyki anime

obejrzane 20
oglądane 3
planowane 14
wstrzymane 1
porzucone 0

Ocena anime

5
11
4.5
3
4
5
3.5
0
3
0
2.5
0
2
0
1.5
0
1
0
0.5
0